Evden eve nakliyat

HÜRRİYET EVDEN EVE NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ
Günümüzde evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların güvenliği oldukça büyük bir önem arz ediyor. Özellikle de insanların en değerli eşyalarının herhangi bir zarar görmeden yeni adresine taşınması bu sektörün olmazsa olmazıdır.
Taşımacılık sektöründe deneyim çok önemlidir. İşin deneyimini uzun yıllar benimsemiş, güvenilir ve güleryüzlü elemanlarıyla işini ileriye götürmeyi amaçlayan firmalar daima ayakta durmaktadır. Bunu günümüzde çok daha net görebilmekteyiz.Bizler "Hürriyet Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık" olarak , 20 yılı aşkın tecrübelerimizle sizlere kaliteyi ve sorunsuz nakliyenin sözünü veriyoruz.Eşyalarınızı Türkiye’nin her bir noktasına mesafeleri dert etmeden en kısa sürede hasarsız bir şekilde taşıyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerle siz müşterilerimizin temiz ve düzenli firmalarla çalışmasını ve bu çalışmadan memnun kalmasını hedeflemekteyiz. Bu anlayışların farkında olduğumuz içinde işimizi gururla yapmaya çalışmaktayız.

TAŞIMA İŞLEMİ
Hürriyet Nakliyat taşımacılığını seçmenız sayesinde sorunsuz bir şekilde aklınız kalmadan taşımayı tamamlayacağız. Paketlenen bütün eşyalarınız eğitimli personelimizle araçlara güvenli bir şekilde taşınır ve yine araç içerisinde eşyalara zarar gelmeyecek şekilde yerleştirilir. Eşyalarınız tam kapsamıyla, kırılmalara zedelenmelere karşı tamamen güvende olacak.Personelimiz ustalıkla, motive, çalışkan, düşünceli ve becerikli bireyler olarak yetiştirilmektedir. Bununla birlikte sektöründe her düzeyde benzersiz hizmetler sağlamak için son derece tutarlı, kararlı ekip oluşturduk.
MONTE VE DEMONTE
Hürriyet Nakliyat olarak siz müşterilerimize montaj ve demontaj hizmetini hizmet kapsamında sunuyor,sizler yorulmadan ve en ufak bir kaygı duymadan yeni yuvanıza eski evinizin sıcaklığını taşıyoruz.Bütün monte ve demonteleriniz usta marangozcularımız tarafından yapılmaktadır. Sökülen dolap, ünite vs. gibi bütün eşyalarınızın parçaları tek tek ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır ve sonrasında araca taşınır. Taşındığınız yerde de personelimiz tekrardan hassiyetle kurulumunu gerçekleştirir.